LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR

Vážení rodiče, táborníci,

i v letošním roce jsme pro Vás připravili letní tábor, tentokrát na téma „Po stopách Alvareze za pokladem“. Termín tábora: 3. 7. – 17.7. 2021
Místo: táborová základna Široká Niva

Chcete zažít skvělé prázdniny? Pojďte i vy prožít s námi dva nezapomenutelné týdny. Zažijete dobrodružnou táborovou hru, výlety na zajímavá místa v okolí a spoustu zábavy.

S dlouholetou tradicí opět pořádáme letní pionýrský tábor. Letos jedeme navštívit táborovou základnu v Široké Nivě. Tábor je určen pro děti ve věku 6 – 15 let. Ubytování je po dvou ve stanech s podsadami. Stravování je zajištěno 5x denně zkušeným kuchařským personálem. V místě je zajištěn kvalifikovaný zdravotní dozor. O děti na táboře se stará zkušený tým pracovníků proškolený dle požadavků MŠMT a MZdr.

PROGRAM: Po stopách Alvareze za pokladem

Přihláška na tábor ZDE

Bližší informace k odjezdu

Vážení rodiče,

vzhledem k vývoji situace v naší zemi a také k pokynům vydaným MZ ČR si vám dovolujeme napsat pár podstatných informací k blížícímu se termínu našeho letního tábora na Široké Nivě

Sraz tedy budeme mít v sobotu 3.7. v 8:45 jako tradičně na parkovišti u vlakového nádraží Ostrava-Vítkovice. 

Návrat z tábora 17.7. cca 11:30 opět na parkoviště k vlak. nádraží Ostrava-Vítkovice

U odjezdu mějte připraveno:

  • potvrzení o provedeném PCR testu. Potvrzení nesmí být starší 7 dnů před dnem odjezdu. (Antigenní test není dostačující z důvodu nutného přetestování v půlce tábora, což není v našich možnostech.) nebo osvědčení o prodělaném covidu, ne starší 180 dní
  • originál nebo kopie kartičky pojištovny
  • list účastníka (Tzv. bezinfekčnost, která má trochu upravenou podobu. Datum podpisu musí být den odjezdu!) ke stažení zde
  • v případě, že dítě užívá pravidelně nějaké léky, mějte je podepsány i s rozepsaným dávkováním(lékař si vše u autobusu převezme)
  • potvrzení od lékaře (JPP) – kdo neodevzdal
  • prosíme o přibalení 1 ks respirátoru v případě potřeby (návštěva nemocnice-úraz, potřebný rtg)

Rodiče, kteří doposud neprovedli bezhotovostní platbu, prosím, aby takto učinili (pokud nejsme domluveni na platbě v hotovosti). Někteří z vás také ještě neodevzdali přihlášky s lékařským posudkem!!! Posudky tzv. JPP (používaný pro tábory, školy v přírodě, lyžáky), mají běžně platnost 2 roky od vydání posudku. 

Z nařízení MZ ČR se také důrazně nedoporučují návštěvy rodičů ani jiné. Moc vás touto cestou chceme poprosit, abyste toto bez výjimek dodržovali! Budeme se ze všech sil snažit, aby si vaše děti užily spolu s námi pěkné prázdninové dny, plné zábavy a soutěží, moc se na to už všichni těšíme a co by si nikdo z nás nepřál je to, aby se nám vyskytla, potvrdila nákaza a my museli okamžitě tábor ukončit. Celý tým bude vynakládat denně maximální úsilí v oblasti hygieny, prevence, dezinfekce, tak, abychom to úspěšně zvládli a věříme, že tak, jako všichni odjedeme na tábor zdraví s přijatými opatřeními, se i zdraví vrátíme… Proto je takováto naše rádoby izolace nutná! Letos z nařízení MZ ČR nemůžeme a tudíž nepojedeme ani na výlet, proto, abychom minimalizovali kontakt s dalšími osobami. Program bude probíhat v táboře, na hřišti, u naší říčky či v lese.

Případné dotazy rádi zodpovíme prostřednictvím meilu nebo na telefonních číslech Jan Pustka (603 984 132) a Žaneta Nemcová (731 812 310).

Komentáře jsou vypnuty.